top of page

Na základě požadavků a potřeb našich klientů sestavíme pracovní týmy tak, aby naši zákazníci získali pro své projekty nejvyšší možnou kvalitu v optimálním čase i za adekvátní cenu. Díky tomu se můžeme přizpůsobit malým, středním i těm největším firmám.

Marketing, PR a eventy nechte na nás!

MARKETINGOVÁ SPOLEČNOST

PROPROMO je full servisová marketingová společnost, kde věříme datům, nasloucháme našim klientům a ze svojí práce máme máme spolu s nimi radost.

SERVICE

PR

CSR

Programy firemní odpovědnosti nejsou jen otázkou doročinnosti. Z části jistě ano, ale v současné době především velké firmy vnímají charitu jako strategickou a klíčovou aktivitu. Společenská odpovědnost firem je však mnohem širším tématem a pomůžeme vám najít ty správné hodnoty. 

INFLUENCING

Jako dlouhodobý partner například nadačního fondu Alsa máme možnost spolupracovat s řadou zajímavých a vlivných osobností, které využívají svoje osobní kouzlo, svůj šarm a vliv k podpoře nejrůznějších charitativních projektů.

MARKETING

ONLINE & SOCIAL

Kvalitní obsah je základem správné komunikace v online prostoru a na sociálních sítích. Vytvoříme a nastavíme váš firemní profil na sociálních sítích, které nejlépe vyhovují vašemu produktu nebo službě. Společně pak vytvoříme funkční kampaň a obsah, který vaše fanoušky a zákazníky zaujme. Při naší práce vycházíme z toho, že Facebook, Instagram, Twitter nebo Linkedin jsou v dnešní době pro každou značku nebo produkt zásadní.

GRAFICKÉ STUDIO

Realizujeme vaše grafické představy a požadavky. Navrhneme unikátní design webu, reklamní brožury nebo úspěšné reklamní bannery. Pomůžeme vám i s běžnými grafickými úpravami jako je příprava brand manuálu, nové vizitky či refresh vaší firemní identity.

WEB DESIGN

Na základě průzkumu trhu a díky analytickým nástrojům vám připravíme gafický návrh vašich webových stránek. Naše weby splňují nejvyšší standardy UX a efektivně prezentují produkty a služby malých i velkých klientů.

MARKETING
PR
KLIENTI

KLIENTI

carla_logo.png

Carla je výhradně česká firma zabývající se výrobou čokoládových polotovarů, polev, náplní a fondánů.

Vinium velke pavlovice_logo.png

Vinium Velké Pavlovice je jedno z největších vinařství v České republice, které leží v srdci Velkopavlovické vinařské oblasti.

EVENTY

TISKOVÉ KONFERENCE & FIREMNÍ VEČÍRKY & TEAMBUILDING

EVENTY

KAMPANĚ

"NACHMELENO" pro společnost VINIUM Velké Pavlovice

  • zajištění tiskové konference a slavnostního křtu na pražské Náplavce /vč. občerstvení pro cca 40 lidí, fotografa, moderátora a hudby/ a zajištění aktivní účasti zástupců vybraných mediálních domů

  • zajištění promo cestou tria 3v1 /holky jsou typické svým černým humorem/ a to nejen přímým zapojením influencerek do tiskové konference a křtu Nachmeleno, ale i následného zajištění promo na online sítích

 

  • zajištění tzv. press packů /dárkové tašky pro novináře s informacemi s daným produktem vč. produktových fotografií na USB/

  •  analýza mediálních výstupů pro klienta /vyhledávání podle klíčových slov a témat - monitoring médií/

"DIANA" pro společnost CARLA

  • cílem kampaně bylo zvýšit povědomí o značce Carla a daném produktu - čokoládě Diana a s tím spojené zvýšení prodejů v dané kategorii výrobků tabulkových čokolád společnosti Carla

  • zajištění kompletní přípravy kampaně včetně účasti na vybraných food a čoko festivalech

  • tvorba produktové microsite s cílem představení čokolády Diana

  • příprava návrhů na realizaci soutěží o produkty společnosti Carla a projektu "daruj lásku"  

ANALYTIKA

Zjistíme vaše silné a slabé stránky. Analyzujeme vaší cílovou skupinu a připravíme potřebnou segmentaci. S námi zjistíte kdo je váš zákazník a jak ho správně oslovit.

PLÁNOVÁNÍ & NÁKUP MÉDIÍ & TISKOVÁ PRODUKCE

KAMPANĚ
KONTAKT

Sídlo společnosti:

PROPROMO Professional, s.r.o.

Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

info@propromo.cz

telefon: +420 608 374 438

Sídlo společnosti:

 

ProPromo Professional, s.r.o.

Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

info@propromo.cz

telefon: +420 608 374 438

KONTAKT
bottom of page